Tsurumi 80C25.5 dompelpomp
Art nr.
TS80C25.5-51
Met de Tsurumi C versnijdende dompelpomp worden de vaste bestanddelen verkleint voordat het verpompt wordt. Het snijmechanisme wordt gevormd door zaagtandvormige messen in het zuigdeksel in combinatie met een wolframcarbide mes op de waaier. Deze constructie versnijdt langvezelige bestanddelen en
Omschrijving
Met de Tsurumi C versnijdende dompelpomp worden de vaste bestanddelen verkleint voordat het verpompt wordt. Het snijmechanisme wordt gevormd door zaagtandvormige messen in het zuigdeksel in combinatie met een wolframcarbide mes op de waaier. Deze constructie versnijdt langvezelige bestanddelen en voorkomt verstopping van de pomp.
Optionele voetbocht
Voetbochtkoppeling voor geleidestangen: met geleidestanghouder, voetbochtkoppeling, hijsketting, persbocht en pompvoeten voor vrijstaande pompen.
Optionele voetbocht
Voetbochtkoppeling voor geleidestangen: met geleidestanghouder, voetbochtkoppeling, hijsketting, persbocht en pompvoeten voor vrijstaande pompen.
Heb je nog vragen neem dan contact met ons op voor een persoonlijk gesprek.
Specificaties
Max. capaciteit | 80 m³/h |
Max. opvoerhoogte | 32 mwc |
Merk | Tsurumi |
Downloads
Kies hier je toebehoren:
Deze artikelen worden niet standaard meegeleverd en dienen apart te worden besteld.
Tsurumi bocht 80-100
Art nr.
TSOBO80-2
Tsurumi bocht 80
Art nr.
TSOBO80
Tsurumi voetbochtconstructie TOS H-80
Art nr.
TSOTOSH-80
Tsurumi 50UT2.4S-51
Art nr.
TS50UT24S
Tsurumi 100UZ45.5-54
Art nr.
TS100UZ45.551
Tsurumi 50PU2.4-53
Art nr.
TS50PU24-53
Tsurumi 50UTZ2.4S
Art nr.
TS50UTZ2.4S